Jdi na obsah Jdi na menu
 


DEMI M. Z KNÍŽECÍCH SADŮ - Bearded colie

Demi Demi je krásná slečna - Dannyho nejlepší kamarádka. Má ji bezesporu nejraději. Kromě Deminky se kamarádíme s celou smečkou, s Blondy, Jamesem, Barneym a Cherrym. Jsou to psi skvělé pohodové povahy, s věčně dobrou náladou a běhavýma nohama.
Demi je skoro stejně stará jako Danny, je jen o jeden den starší. Narodila se 12. 6. 2007, takže si skvěle rozumí a jsou si rovnocennými partnery při společných hrách typu "sežeru ti nohu" a "ukousnu ti ucho"...

Webová prezentace Deminčiny smečky

_________________________________________________________________

ARWEN Z ČERTOVA DOUPĚTE - Flat coated retriever

ArwenArwenku známe z lesa, kde se čas od času potkáváme. Je to fenka skvělé povahy, kterou mají všechna zvířátka ráda. Podobně jako Demi ani Arwen není jedináčkem, žije s kočičákem Kimem a bezva paničkou Zuzkou.
Arí je typycká Retrieveřice, nekonfliktní pesan milující lidi. Je to takový andílek s ďáblíkem v těle, jako všichni i ona občas provede Zuzce nějakou tu neplechu.
Má ráda náš létající talíř, vždycky mi ho ukradne z ruky, aby za ní Danny běhal. Takto důvtipně si získává klučičí pozornost :-)

                                                     Webová prezentace Arwenky_________________________________________________________________
ZINA - Maďarský krátkosrstý ohař

ZinaZina je maďarka jak má být. Skvělá temparamentní holka, která miluje mazleníčko a postýlku. Je to vášnívá aportérka, miluje především balonky :-)
S Dannym si velmi padli do oka (a taky do zoubků). Je hravá a milá.
Známe ji z našeho starého dobrého lesa, kde to Zina s Dannym velmi milují. Krásné prostředí s mnoha pachy, to je něco pro maďárky.
Zina nebydlí sama, má doma ještě dva super kamarády, s nimiž se vyblbne.
Je to velká závislačka na paničce.
_________________________________________________________________
ČABO - Maďarský krátkosrstý ohař

ČaboČabo, to je kluk jako buk. Je to Kamilin miláček. Je to taky neuvěřitelný mazlíček! Miluje kontakt, je to prostě vizsla.
Rád chodí do lesa, kde se taky jednou za čas potkáváme... To je pak hraní a běhání, když se kluci zrzavci sejdou.
Čabík je aktivní klučina, miluje dlouhé procházky a své psí kamarády.
A hlavně má pochopení pro mladší štěňátka a puberťáky než-li je on sám. Je to sice taky puberťák, ale je velmi jemný a Dannyho vždycky nechá vyhrát...
_________________________________________________________________
FIDO - Maďarský krátkosrstý ohař

Fotografie zatím není k dispozici

Fido je taky maďaráček, ale narozdíl od předešlých puberťáků je to už velkej kluk. Ale hlavně velký šikula a mazel :-)
Na paničku nedá dopustit a je velmi dobře vycvičený. Okrajově se prý zabývá i loveckým výcvikem, určitě je velmi šikovný.
Sem tam se potkáme v lese, to se pak kluci pořádně vyblbnou a vyběhají. Lítají jako namydlený blesk, prostě rychlovka...
Fido a Danny jsou opravdu dobří kamarádi.


_________________________________________________________________
LEXIE - Zlatý retriever

LexieLexie je taktéž naší kamarádkou z lesa. Je to půvabná "žena", která si Dannyho velmi oblíbila. Ostatně on ji také. Rádi si spolu hrají a dovádějí. Lexie je u pejsků velmi oblíbená, každý si s ní chce hrát.
Není jen naší kamarádkou, ale i Dannyho věrnou učitelkou. Hádejte, kdo Dannyho naučil vyhrabávat díry... :-) Díky ní Danny jednoho krásného dne jistě objeví poklad.
Je to hravá zlatá mazlivka. Je to taková "Chůva k pohledání" každého pejska se hned "ujme" a prohání ho po celé Psí louce.
_________________________________________________________________
GASY - Teriérka

Gasy

Gasy je taky naše oblíbená fenka, běhavka. S Dannym se vždycky prohánějí "noha nenoha". Vždycky je jich celá louka plná. Gasy je poslušná a miluje všechny chvíle strávené venku, zvláště pak v lese.
Je vášnivou aportérkou všeho  počínaje balonky konče klacky. Danny se s ní vždycky předhání, kdo pro aportek doběhne první. To jsou potom závody...
Je kudrnatá jako ovečka, mno, berte to trochu metaforicky, zas tak kudrnatá není, ale pár kudrlinek se na jejím kožíšku rozhodně najde :-)
_________________________________________________________________
SANDY - Beagle

Fotografie zatím není k dispozici

Sandy se nenarodila v České republice, dokonce ani v Evropě. Sandy je totiž Američanka každým coulem. Jako správný Beagle i Sandy občas zavětří, chytí stopu a je pryč. Ale jenom na chvililinku. Sandy zná Dannyho opravdu od štěňátka, když se poznali, byl fakticky ještě prcek. Takže se znají docela dobře. Občas chodíme na společné procházky lesy a loukami, kde se oba lovečáci řádně proběhnou.